Jesteśmy Movieyourself,
Tworzymy wspomnienia!

Movieyourself to usługa polegająca na montażu krótkiego, kilkuminutowego i bardzo efektownego filmu z Twoich nagrań z wakacji. Wystarczy, że dostarczysz nam materiały nagrane telefonem, dronem lub kamerą sportową, a my sprawimy, że Twoje wspomnienia staną się wieczne! Wrócisz myślami do swoich wakacji, kiedy tylko włączysz swój film na dowolnym urządzeniu, a jeśli chcesz – możesz go udostępnić w mediach społecznościowych!

Nasz pomysł narodził się z pasji do podróży i chęci zatrzymywania pięknych wspomnień na dłużej. Niektórych emocji nie oddadzą nawet najlepiej zrobione zdjęcia, dlatego postawiliśmy na kręcenie filmów video. Mają one jednak pewną wadę – nikt nie ma ochoty oglądać godzin nagranych filmów. Dlatego wpadliśmy na pomysł, aby zawsze po urlopie tworzyć krótki, kilkuminutowy film w formie teledysku. Zamiast opowiadać znajomym i rodzinie te same historie z wyjazdu, wspólnie oglądaliśmy zmontowany przez klip video. Pierwsze tego typu produkcje powstawały z wyjazdów w Alpy, a ich montowanie w gronie przyjaciół stanowiło prawdziwą frajdę!

Z czasem wyjazdów zaczęło przybywać. Podobnie jak członków naszej rodziny 😉 Chcieliśmy za wszelką cenę zachować wspomnienia z ich dzieciństwa – pierwsze kroki, pierwsze urodziny, pierwsze wakacje… Dobrze zmontowane filmiki z podłożoną muzyką okazały się strzałem w dziesiątkę, a nasi znajomi zapragnęli mieć takie same. Nie było innego wyjścia – powołaliśmy do życia Movieyourself!

Dziś nasza rodzinna firma z miesiąca na miesiąc realizuje coraz więcej filmów dla znajomych, przyjaciół i klientów z całej Polski. Naszym celem jest jednak podbicie europejskich, a może nawet światowych rynków, tak aby każda osoba, której zależy na uwiecznieniu wspomnień korzystała z Movieyourself.

Stay tuned,
zabawa dopiero się zaczyna!
Kraków 2019.

Kasia i Antek, tak zaczęła się historia movieyoursel.pl

#never stop
recording

Chcesz taki film ?

zamów film
Wyślij pliki online

Wgraj swój materiał na naszą platformę
online z dowolnego urządzenia!

Realizacja w 48h!

Zmontujemy Twój film nawet w 48h!
Wystarczy, że przy zamówieniu zaznaczysz opcję express!

99% zadowolonych klientów

Dbamy o każdego klienta.
99% z Was powraca z kolejnymi zleceniami!

Płatności online

Za film możesz wygodnie zapłacić online
z każdego urządzenia!